Noritsu Cup 2017

Karateclub Noritsu organiseerde ook in 2017 een editie van de Noritsu Cup, de ‘Open Nederlandse Kampioenschappen Kyokushin Karate voor jeugd, beginners en U21’. Deze vond plaats op zondag 3 december 2017 te Gilze. 

Noritsu Cup 2017

 

 

Sponsors 

De sponsors van de Noritsu Cup 2017 waren:

Arno van der Loo planken vloeren & parket
Arselt 69 te Oud-Turnhout (BE)
www.mijnparket.com 

Budoshop Teejoos

Vechtsportartikelen & sportvoeding
Paletplein 13 te Tilburg 
www.budoshopteejoos.nl 

Infraconcepts Netherlands BV 
Toonaangevende distributie van glasvezel gerelateerde producten en oplossingen voor de telecommarkt
Takkebijsters 39 te Breda
www.infraconcepts.com 

Hairstyling Marloes Michielsen

Scania Nederland

www.scania.com/nl/nl/home.html



Uitslagen


Poule A
1) Vinayaaha Ganesh - Nintai
2) Amanat Moentadj - Delta Sportcentrum 
3) Noah Da Costa - Shinkyokushin Belgium

Poule B
1) Myron van de Voort - Sushiho
2) Aico de Bie - Shinkyokushin Belgium
3) Jamie de Been - Dojo Saiha

Poule C
1) Elise Zeggelaar - Sushiho
2) Emma Segers - Karateclub Noritsu
3) Jessey Michielsen - Karateclub Noritsu

Poule D
1) Storm Huybrechts - Shinkyokushin Belgium
2) Andrew Bonnez - Shinkyokushin Belgium
3) Reynald Pielaat - Dojo Saiha

Poule E
1) Xam van Adrichem - Nintai
2) Dennis Brosens - Shinkyokushin Belgium
3) Marnix Kox - Shinkyokushin Belgium

Poule F
1) Karel Prescher - Dojo Renshu
2) Simon de Kievit - Dojo Renshu
3) Achille Pastur - Ryo Dojo

Poule G
1) Imme Wijgerde - Shinkyokushin Belgium
2) Amitoj Dhillon - Shinkyokushin Belgium
3) Norah Voeten - Dojo Saiha

Poule H
1) Niesje Koster - Sushiho
2) Maureen Tiel - Sushiho
3) Lotte Meinertzhagen - Seishin Dojo

Poule I
1) Cathelijne Tiel - Sushiho
2) Angel Spaans - Da Graca
3) Solyse Groenendaal - Dojo Renshu

Poule J
1) Falco Helmstrijd - Bushido
2) Ravi Kooyman - Karateclub Noritsu
3) Ziyad Lairini - Shinkyokushin Belgium

Poule K
1) Yonas Damen - Dojo Renshu
2) Francis Dehandschutter - Mas Oyama 
3) Enzo Tambour - Shinkyokushin Belgium

Poule L
1) Max van der Velden - Nintai
2) Lars Debondt - Shinkyokushin Belgium
3) Sjoerd van Engelen - Karateclub Noritsu

Poule M
1) Lyanne Huisman - Sushiho
2) Merel Brusse - Sushiho
3) Isabelle Baas - Seishin Dojo

Poule N
1) Milo Impens - Mas Oyama
2) Bram Segers - Karateclub Noritsu
3) Elias Stoffels - Shinkyokushin Belgium

Poule O
1) Tristan Anemaat - Dojo Renshu
2) Quinten van Melzen - Da Graca
3) Yornick Beeldens - Seishin Dojo

Poule P
1) Djayman van de Voort - Sushiho
2) Thijs Meijer - Budokai Senshi
3) Rechano Chedi - Sushiho

Poule Q
1) Bram Muhleisen - Dojo Saiha
2) Jans Lasse - Shinkyokushin Belgium
3) Rico Verheijen - Karateclub Noritsu

Poule R
1) Stijn Brusse - Sushiho
2) Jayden de Geus - Sushiho
3) Bas Gielis - Karate Kempen

Poule S
1) Megan Smits - Sushiho
2) Tanacha Chantasai - Shinkyokushin Belgium
3) Pien Vos - Dojo Renshu

Poule T
1) Indy Kooyman - Karateclub Noritsu
2) Mariely Landburg - Nintai
3) Meaw Tintapthai - Seishin Dojo

Poule U
1) Ramses Huybrechts - Shinkyokushin Belgium
2) Dien Somohardjo - Kazoku Dojo
3) Joren de Bondt - Sutani Dojo

Poule V
1) Siyar Adanc - Nintai
2) Quinten van Oost - Mas Oyama
3) Thijmen van Geel - Dojo Renshu

Poule W
1) Krishan Ganesh - Nintai
2) Nathan Kalemba - Shinkyokushin Belgium
3) Mitchanok Marcano - Da Graca

Poule X
1) Sem van Luin - Sushiho
2) David Tai - Dojo Saiha
3) Emin Movisyan - Shinkyokushin Belgium

Poule Y
1) Joran van der Loo - Karateclub Noritsu
2) Sam Hattinger - Musashi
3) Kenzo Kubo - Seishin Dojo

Poule Z
1) Mischa Kruze - Sushiho
2) Nikki Koster - Sushiho
3) Stephanie van de Perre - IFK Fudoshin Dojo

Poule AA
1) Liv Krom - Sushiho
2) Chevelley Lips - Bushido
3) Aimee Anchor - Sushiho

Poule BB
1) Alicia van Ballaert - Mas Oyama
2) Nada Haouti - Dojo Saiha
3) Bo van Engelen - Karateclub Noritsu

Poule CC
1) Pelle Steenbeek - Kazoku Dojo
2) Adnane Sbhi - Shinkyokushin Belgium
3) Sven Boerma - Dojo Renshu

Poule DD
1) Saba Tjong-A-Tjoe - Da Graca
2) Elena van Ballaert - Mas Oyama Kalmthout
3) Renske Geijtenbeek - Shiai-Jo

Poule EE
1) Lieke Kooistra - Budokai Senshi
2) Luna van Trier - Shinkyokushin Belgium
3) Manon Eg - Dojo Renshu

Poule FF
1) Sakvan Arab - Fight Game Academy
2) Kenji Vandecraen - Karate Kempen
3) Wout van Gael - Shinkyokushin Belgium

Poule GG
1) Brandon Jacobs - Seishin Dojo
2) Paolo van Geest - Kihon
3) Hamza Elbekkal - Karate Kempen

Poule HH
1) Ezra Koopmans - Bushido Dojo
2) Tycho Helmstrijd - Bushido Dojo
3) Rick Maijer - Shiai-Jo

Poule II
1) Kayleigh de Geus - Sushiho
2) Mannaar Haouti - Dojo Saiha
3) Hanne Kom - Budokai Senshi

Poule JJ
1) Denzel Bandison - Budokai Tilburg
2) Jeremy Brox - Kihon
3) Simon Bindels - Dojo Renshu

Dames lichtgewicht -65 kg.
1) Angelina de Waele - Nintai
2) Pauline Inpijn - Kobushi
3) Maxime Caton - Kobushi

Dames zwaargewicht +65 kg.
1) Kim van Cant - Buddhako Gent
2) Angel Udvardi - Karate Hilversum
3) Rien Arets - Karate Kempen

Dames U21 +65 kg.
1) Naomi Verhagen - Dojo Renshu
2) Shanty Jacobs - Shinkyokushin Belgium

Heren lichtgewicht -70 kg.
1) Mohamed el Bachiri - Kihon
2) Willem van Uffelen - Sushiho
3) Andreas Mayorga- Paredes - Buddhakado Gent

Heren middengewicht -80 kg.
1) Reda Acheache - Shinkyokushin Belgium
2) Lorenzo Hosewol - Sutani Dojo
3) Saif Elnouami - Ichidai Dojo

Heren zwaargewicht +80 kg.
1) David de Lange - Budokai Tilburg
2) Thomas Weening - Fight Game Academy
3) Jef de Smet - Buddhakado Gent

Spiritprijs Jeugd: Sam Jacobs - Shinkyokushin Belgium

Spiritprijs Beginners: Mark van Bossuyt - Ichidai Dojo