Bekijk hier het verslag van de Noritsu Cup 2011
Uitslagen Noritsu Cup 2011
Poule A 1. Bo Spitaels - Shinkyokushin Belgium 2. Ruben Schots - Shinkyokushin Belgium 3. Lynsey Beukenkamp - Dojo Renshu
Poule B 1. Nati Nabil - KVC Peek 2. Renardo de Virgillis - Delta Sportcentrum Spijkernisse 3. Jordan van Poelgeest - Kamakura
Poule C 1. Danique Mol - Bushido Dojo 2. Ezra van Stappen - Dojo Renshu 3. Indy Kooyman - Karateclub Noritsu
Poule D 1. Hamza Boulaich - Lawson's-Gym 2. Glenn Eeckels - Shinkyokushin Belgium 3. Ferry Hardeman - Dojo Renshu
Poule E 1. Shannon Blankestijn - Sportschool DaGraca 2. Hanne Vandooren - Shinkyokushin Belgium 3. Sherilyn van Damme - Dojo Renshu
Poule F 1. Leroy Stenhuijs - Sportschool DaGraca 2. Ali Yoy - Naga Hintam 3. Mehmet Keles - Kamakura
Poule G 1. Moreno van de Voort - Sportschool DaGraca 2. Declan Kater - Sportschool DaGraca 3. Matthias Houbus - Sutani Dojo
Poule H 1. Ceycilai de Vries - Sportschool DaGraca 2. Tamara Bindraban - Sportschool DaGraca 3. Weronica Koza - Delta Sportcentrum Spijkernisse
Poule I 1. Nick de Pijper - Bushido Dojo 2. Jim Raaphorst - Sportschool DaGraca 3. Wail Zekhnini - Budokai Breda
Poule J 1. Bart Ouwerkerk - KVC Peek 2. Thom Bleker - Dojo Dokuritsu 3. Jochem van der Velden - Budokai Breda
Poule K 1. Rachella Alibaks - Nintai 2. Sofie Katzmann - Bushido Dojo 3. Shirley Versmissen - Karateclub Noritsu
Poule L 1. Mert Keles - Kamakura 2. Willem van Wijk - Karateclub Noritsu 3. Nassreddin Benali - KVA Peek
Poule M 1. Wassim Benlai - KVC Peek 2. Lorenzo Hosewol - Sutani Dojo 3. Geremy Jefferson Penninkx - Lawson's Gym
Poule N 1. Danney van Duyn - Sportschool DaGraca 2. Ashley Versmissen - Karateclub Noritsu 3. Kim van Eijk - Lawson's Gym
Poule O 1. Fieske Gouw - Sportschool DaGraca 2. Desa Shiva - Kamakura 3. Frank Ouwerkerk - KVC Peek
Poule P 1. Shanty Jacobs - Shinkyokushin Belgium 2. Aivi Amanatkhan - Sportschool DaGraca 3. Nikky Anys - Shinkyokushin Belgium
Poule Q 1. Joey Spoor - Karatevereniging Musashi 2. Silvain Daskapan - Kamakura 3. Bas Brabants - Shinkyokushin Belgium
Poule R 1. Naomi Verhagen - Dojo Renshu 2. Yfke Vermijs - Dojo Renshu 3. Nikola Bloch - Karatevereniging Musashi
Poule S 1. Hilde Wilborts - Karateclub Noritsu 2. Mercedes Spoor - Dojo Renshu 3. Pamela Boot - Karateclub Noritsu
Poule T 1. Chelsea Diaz Lopéz Kerklaan - Nintai 2. Lizzy van den Broek - Bushido Dojo 3. Dalila Khandour - Budokai Brada
Poule U 1. Yoeri Staal - Karatevereniging Musashi 2. Tim Baelemanns - Shinkyokushin Belgium 3. Zino Hosewol - Kamakura
Poule V 1. Ferry Wortman - Sportschool DaGraca 2. Ian Heere- Karatevereniging Musashi 3. Nick van de Lee - Kamakura
Poule W 1. Kevin Kater - Sportschool DaGraca 2. Noell Hoefman - Nintai 3. Glenn de Looze - Shinkyokushin Belgium
Poule X 1. Bram van Schijndel - Karatevereniging Musashi 2. Imad El Azzouzi - KVC Peek 3. Patric Vreijling - Sportschool DaGraca
Poule Y 1. Armano Dias - Nintai 2. Rui Rottier - Sportschool DaGraca 3. Dennis Slockers - Karateclub Nortisu
Poule Z 1. Michell de Bont - Karatevereniging Musashi 2. Desley van Kessel - Budokai Breda 3. Sebastiaan Gatuszka - KVC Peek
Dames zwaargewicht +60 1. Shannon van der Linden - Sutani Dojo 2. Vera Smits - Seishin Dojo 3. Nathalie Proost - Shinkyokushin Belgium
Heren lichtgewicht -70kg 1. Alexander Sredanovic - Bushido Dojo 2. Joël Brion - Kyodo Dojo 3. Anthony Da Graca - Sportschool DaGraca
Heren middengewicht -80kg 1. Wesley Simons - Shinkyokushin Belgium 2. Witze van Landeghem - Seishin Dojo 3. Jens Nesen - Sutani Dojo
Spiritprijs jeugd Desa Shiva - Kamakura
Spititprijs beginners Shannon van der Linden - Sutani Dojo
De Noritsu Cup 2011 werd mede mogelijk gemaakt door:
Ontwerp, technische realisatie website en webhosting door Webeffective Tilburg.